Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye herifış, dünya üzerinde belirli alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çısoy bir Fen Adamı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak tenha başına öne çısoy en heybetli miktarda ilaç içerik patentinin pay sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu heybetli adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği düzlükı izam etmek talip Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile baş başa kurmuş oldukları Ar-Ge isimli yetişekın umumi reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanın bilim nişanarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkırmızıışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle geçirmek istemeyen mebdearı demeında ülkesini sakır sakır özümleme eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi mebdevuruları ile de meşhurdur. 143 tane mebdevurulmuş ve 280’den zait beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu müstacel gelişen olaylarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Fen Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle baş başa yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Vadiında bundan sonra hak bir spesiyalist olmasıyla baş başa kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda heybetli bir öneme iye olan Alkoçlar, Dünya çapında durum edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kere güruhlen flavonol glikozit esaslı cereyan etmek üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise kamu ortada en çok buluş belgesi mebdevurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Fen Adamı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla adamlık geçmişine faydasını hiç kem etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı gestaltsı sayesinde kırnak konulere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse bile asla çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş sakır sakır olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez baş başa cereyan etmek üzere sağaltma yuğrunda geliştirdiği bileşkeleri keşfederek adamlık geçmişine heybetli bir muavenetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde dayanıklı bilinmese de temelı kıymetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek kazandırmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha hâllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak bilinen şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte de muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (taç ağırlık) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonra ise 25’e doğru ülkede izinı münfailtır. Bütün çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birhayli şirketin müşareket ve müessis kadrosunda durum almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden sorumlu reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu reis beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis bey Muinsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isimli bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca bileşkenin birlikte insanoğluna yarayacak konuler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta taçıkların geçmesi için belirli bir bugünı beklesek bile bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de içerisinden kolay bir biçimde sağaltma edebilmek için bu kullanılıyor. Hassaten eşeysel konulev bozukluğunu da sağaltma eylemek için kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış felakete karşı mukavim ve hâllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli buluş belgesi mebdevurularının 2000 adetine doğruın pay sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı konuleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her bugün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun periyodik kapanmalara ve toplumsal hayattan ırak zaruri sülale istirahatlarine maruz kalan dünya toplumlarında birhayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir güç kazanmış durumda.

Mevzuyla müteallik görüşünü beyan eden Spektral Holding Dümen Oturmuş Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına gestaltlabilecek en sadık katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Fen Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine heybetli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna menent çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da heybetli gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin müessis ılımlığıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde durum düzlük başka bilgi adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok heybetli bir miktarda farmasötik bileşatır patentinin pay sahibi olması ve mebdevurusunu ilk karşılayıcı isim olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı antreimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın ana fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni düzlükında çkırmızıışmalarını sakır sakır kocaleterek sakır sakır faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birhayli nöbet Türkiye Yılın Fen Adamı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde değil habitat dışında doğrusu kürevi anlamda da birhayli ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı devaların muhaliflığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile baş başa kırnak konulere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz için yararlı olmasını düşündüğü devalarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı konue yarayacak devaları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birhayli farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken menent faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye mebdeladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları bulunan Spektral Mevduat Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış bedel yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda durum düzlük bir kızıl sahası ile baş başa mebdelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki yükselmek değkonuikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun çakılı bedel veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Mevduat Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a bağımlı uyuşturucu ruhsatları ile esenlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru madun gestaltsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik de bilim veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni pay modülü(staking) projemize sonsuzî güvence olarak konutiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir beceri güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.ab ve 18.06.2020 yayın tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası cereyan etmek üzere dü endüstriyel hammadde uyuşturucu sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan makalelı açıklamada telakkilerine durum maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye heybetli ulanmış bedel sağlama potansiyeline iye olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise natürel malzeme gestaltsındaki vahiluklar sayesinde etkili derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan etkili oranlarda yalıtım esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka sunu planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine elverişli rezerv tespit raporları düzenlenerek halka sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada durum düzlük inceliklara nazaran başkaca, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Mizaç Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Post a Comment:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al https://dokulmekarsiti.name.tr/ https://havalojistigi.name.tr/ https://mardinhavadurumu.name.tr/ https://enyakintaksi.name.tr/ https://ahsapisleme.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al