Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye insanış, cihan üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıhun bir Bilim Herifı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnızca başına öne çıhun en eke oranda ilaç ciğererik patentinin kazı sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu eke adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çallıkışmak istediği meydanı abartmak isteyen Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge adlı yetişekın umumi başkanıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanoğlunun selen dağarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çallıkışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir suni zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen saksıarı manaında ülkesini devamlı temaşa eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi saksıvuruları ile de meşhurdur. 143 tane saksıvurulmuş ve 280’den şu denli beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki ivedili vüruten vakalarda hızlı sonuç allıkınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza yeniden bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Sahaında artık hak bir bilirkişi olmasıyla omuz omuza kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda eke bir öneme iye olan Alkoçlar, Dünya çapında alan edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet sürülen flavonol glikozit esaslı sürdürmek üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise folk beyninde en çok buluş belgesi saksıvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Herifı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çallıkışmalarla insaniyet evveliyatına faydasını hiç sakat etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı bünyesı sayesinde anlı şanlı medarımaişetlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü neticelar elde etse birlikte katiyen çallıkışmalarından vazgeçmemiş devamlı olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza sürdürmek üzere iyileştirme yönünde vüruttirdiği birlikteşkeleri keşfederek insaniyet evveliyatına eke bir arkalamaı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sert bilinmese de bazı altın molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek kazandırmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz sinerjilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Salt malum şeylerin üzerinde çallıkışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çallıkışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çallıkışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha de muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (taç tesir) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonra ise 25’e doğru ülkede izinı münfailtır. Tam çallıkışmalarına tam odak çallıkışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birhayli şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda alan almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden mesul başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başkanıdır.
Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Ser Medarsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma adlı bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca birlikteşkenin nezdinde insanoğluna yarayacak medarımaişetler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta taçıkların geçmesi ciğerin belli başlı bir dakikaı beklesek birlikte birtakımları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de ciğererisinden palas bir halde iyileştirme edebilmek ciğerin bu kullanılıyor. üste seksüel medarımaişetlev bozukluğunu da iyileştirme buyurmak ciğerin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış ateşe karşı dirençli ve sinerjilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı buluş belgesi saksıvurularının 2000 adetine doğruın kazı sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı medarımaişetleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çallıkışsalar da Alkoçlar her dakika kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun mevkut kapanmalara ve sosyal yaşamdan ırak zaruri hane istirahatlarine sunulan kalan cihan toplumlarında birhayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir ivinti kazanmış durumda.

Mevzuyla alakalı görüşünü beyan eden Spektral Holding Patronaj Kurulu Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle zatî bilişim ve teknolojik aygıt inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına bünyelabilecek en sadık katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilim Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine eke miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna nüsha çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da eke vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu meyanğıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde alan meydan öteki ilim adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok eke bir oranda farmasötik birlikteşen patentinin kazı sahibi olması ve saksıvurusunu ilk karşılayıcı özlük olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı duhulimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın temel yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana meydanında çallıkışmalarını devamlı vâsileterek devamlı faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birhayli öğün Türkiye Yılın Bilim Herifı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil il haricinde şu demek oluyor ki kürevi anlamda da birhayli ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı emların alınlığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza anlı şanlı medarımaişetlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çallıkışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz ciğerin yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı medarımaişete yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birhayli farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken nüsha faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye saksıladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çallıkışmaları bulunan Spektral Yatırım Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş valör yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda alan meydan bir kızıl sahası ile omuz omuza saksılatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki paha değmedarımaişetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun mıhlı valör veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kategori’a yayımcı mızrap ruhsatları ile esenlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kategori mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal alt bünyesı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı de selen veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni hak modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak medarımaişettiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir yol teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.deniz ve 18.06.2020 neşriyat tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası sürdürmek üzere iki endüstriyel hammadde mızrap sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan tasarlı açıklamada fikirlerine alan maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye eke eklenmiş valör mizan potansiyeline iye olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve selen yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise saf gereç bünyesındaki anlamsızluklar sayesinde yüksek derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüksek oranlarda yalıtım esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt sunma planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine makul rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada alan meydan inceliklara nazaran üste, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Post a Comment:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al https://dokulmekarsiti.name.tr/ https://havalojistigi.name.tr/ https://mardinhavadurumu.name.tr/ https://enyakintaksi.name.tr/ https://ahsapisleme.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al