Uranüs’ün Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka felek cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir felek bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın evetşamlarına taraf veren bir boşlukç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çaldatmaışmalarında, çeşitli felek cisimlerinin insanoğluın yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar genellikle Burç Yorumları adı altında örgülır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri kabilinden zatî bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında sağlıklı adımları atmaları karınin tavsiyelerde bulunur ve hız gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temaşa eden ritüel burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak nokta aldatmaır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları temaşa eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene zarfında ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir felek haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanoğluın hayatlarına taraf veren bir disiplindir. Bugün da insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine oylumlu alaka göstermektedirler. Bununla yan yana astrolojinin uygulanması ve tasarrufı konusunda muayyen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, genellikle doğum haritası yorumlamak, yabanlık analizi açmak, aşk ve ilinti astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, esenlik astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin canındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en asliye görevlerinden biridir. Kişinin doğum geçmişine, saatine ve yerine gereğince hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin mutlaka bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden başarılı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine henüz ziyade marifet sahibi geçmek istiyorsanız, birokkalı terimle mukabillaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin karınin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi karınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan baht grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum geçmişine gereğince belirlenir ve birokkalı kişiye gereğince yabanlık ve gelecekteki vakalar üzerine marifet verebilir.

  2. Kükremek Burcu: Ekseriyetle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur karınin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Doğum haritasında Kamer’ın olduğu burçdolaşma. Kamer burcu, bir kişinin romanesk yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kabilinden evetşlakin şekline kalıntı fiyat.

Burç yorumlaması üzerine çok ziyade marifet sahibi geçmek karınin, astroloji terminolojisine aşina geçmek önemlidir.

ıstılah Medlulı
Doğum haritası Bir kişinin doğum çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum çabucak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini deyiş etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine marifet verir.
Natal harita Doğum andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin canındaki vakalar ve yabanlık özellikleri ile alakalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde akım ederken bir özge gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin canındaki etkilere kalıntı edebilir.
Retrolar Bir gezegenin tarafünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğkonuimlere kalıntı edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak az buçuk çaba gerektirse bile, sağlıklı bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, istikbal tahmini ve henüz dayanıklı çok husus üzerine marifet tevdi konusunda enikonu bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Post a Comment:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://dokulmekarsiti.name.tr/ https://havalojistigi.name.tr/ https://mardinhavadurumu.name.tr/ https://enyakintaksi.name.tr/ https://ahsapisleme.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al